equalizer.gif (240Ã?320)
      
 DUYURU ,    ANDROID UYGULAMAMIZ YAYINA GİRMİŞTİR. İNDİRMEK İÇİN BURAYA VEYA SAĞ ORTADAKİ 'Android Tel. İle Dinle' BÜTONUNA TIKLA, YÜKLE/KUR, DİNLEMEYE BAŞLA ...    |           DUYURU- ,   DİNLEMEK VEYA DİNLETTİRMEK İSTEDİĞİNİZ ŞARKILARI 'MESAJ YAZ' BÖLÜMÜNDEN YAZIN BİZE...    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

KARAMANLI GENÇ FULBOLCUYA MİLLİ DAVET…

 

Karaman Bifa Başakspor’un genç futbolcusu Muhammet Ali Bilmez, U14 Milli Takım kadrosuna davet edildi.

KARAMANLI GENÇ FULBOLCUYA MİLLİ DAVET…

Karaman Bifa Başakspor’un genç futbolcusu Muhammet Ali Bilmez, U14 Milli Takım kadrosuna davet edildi.

Karaman’ın en köklü futbol kulüplerinden Bifa Başakspor, alt yapıya verdiği önem ve yetiştirdiği oyuncularla Türk sporuna katkı sağlamaya devam ediyor. Son olarak Genç Milli Takımlar tarafından düzenlenen ve 2006 doğumlu oyuncuları kapsayan 14 yaş altı milli takım seçmelerinin Konya etabına antrenör Habib Gümüş eşliğinde 6 sporcusu ile katılan Başakspor, Genç Milli Takımlar teknik direktörleri ile bölge antrenörlerinin takip ettiği maçlar sonrasında gelecek vadeden oyuncularından Muhammet Ali Bilmez’i, U14 Milli Takım kadrosuna göndermenin sevincini yaşadı.

Karaman Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından düzenlenen U14 ve U15 Liglerinde de ortaya koyduğu performansla tüm dikkatleri üzerine çeken Başakspor’un genç yeteneklerinden Muhammet Ali Bilmez, orta saha mevkiinde görev yapıyor.

Türk sporuna en iyi şekilde hizmet vermek istediklerini belirten Başakspor Futbol Şube Başkanı Ramazan Mayda, “Bifa Başakspor olarak 140’a yakın sporcumuzla tüm yaş kategorilerinde gelişim liglerine katılarak ilimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Ayrıca U19 yaş gurubunda da 1. Amatör Lig’e katılarak 7 farklı kulvarda mücadelemize devam ediyoruz. Özellikle antrenörümüz Habib Gümüş’ün göstermiş olduğu üstün özveri ve çabaları sonucunda bu yıl yine milli takıma sporcu göndermenin mutluluğunu ve gururunu yaşadık. Bu başarı ise bizlere ekip olarak doğru yolda ilerlediğimizi gösterdi. Genç yeteneğimiz Muhammet Ali Bilmez’e Ankara’da yapılacak U14 milli takım kampında başarılar diliyor, Başakspor olarak ilimize ve Türk sporuna en iyi şekilde hizmet vermeye devam edeceğimizi belirtmek istiyorum. ”

Kaynak:www.kgrt.net

 
Tarih       : 21 Ocak 2020
 
 

                                     Tüm Hakları Saklıdır | All Rights Reserved | Copyright © 2016 - 2020 ®                                 DJ Paneli Girişi

 rt.png (35×20)