RAMAZAN BAYRAMANIZ MÜBAREK OLSUN

RAMAZAN BAYRAMANIZ MÜBAREK OLSUN

RAMAZAN BAYRAMANIZ MÜBAREK OLSUN

Ramazan ayının sona ermesinin ardından yılın ilk bayramı başladı ve heyecanı bugün tüm İslam âlemini sardı.

24 Mayıs'ta başlayan, Milli ve manevi değerlerin coşkuyla yaşandığı, toplumsal bağların güçlendiği, huzur, barış, sevgi ve kardeşlik atmosferinin pekiştiği müstesna günlerden olan Ramazan Bayramı üç gün boyunca devam edecek.

Müslümanlar sevgi ikliminin dört bir yanı sardığı, birlik ve beraberliğin güçlendiği bu önemli bayramı coşku ile karşıladılar.

Sabah saatlerinde uyanarak isteyen bayram namazını evde edacekler, bu yıl pandemi nedeniyle sevdiklerinin yanında olamayacak, ziyaret edemeceyecekler.

Ramazan Bayramı'mız mübarek Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu azaptan kurtuluş olan mübarek Ramazan ayına veda ederken birlik ve beraberlik duygularımızın perçinlemesini temenni ediyoruz.

Her ne kadar bunun üzüntüsünü yaşasalar da daha mutlu bayramlara ulaşabilmek için evlerinden dışarıya çıkmayan kişiler telefon ve görüntülü görüşmelerle sevdikleriyle bayramlaştılar.

Koronavirüs önlemleri kapsamında evlerinde olan vatandaşlar sevdiklerine kutlama mesajları gönderiyor, sosyal medya hesaplarından paylaşımlarda bulunuyorlar.

Mübarek Ramazan Bayramı'nın tüm insanlığa barış, huzur, mutluluk ve esenlik getirmesini temenni ediyor, toplumuzun da kardeşlik ve dayanışma duyguları içinde bu Bayramı en güzel şekilde idrak etmesini diliyoruz.

En samimi duygularımızla sizlere sevgilerimizi sunuyor, Bayramımızı tebrik ediyoruz.

Radyo 70, yönetimi


 

Paylaş