equalizer.gif (240Ã?320)
           
 DUYURU ,    ANDROID UYGULAMAMIZ YAYINA GİRMİŞTİR. İNDİRMEK İÇİN BURAYA VEYA SAĞ ORTADAKİ 'Android Tel. İle Dinle' BÜTONUNA TIKLA, YÜKLE/KUR, DİNLEMEYE BAŞLA ...    |           DUYURU- ,   DİNLEMEK VEYA DİNLETTİRMEK İSTEDİĞİNİZ ŞARKILARI 'MESAJ YAZ' BÖLÜMÜNDEN YAZIN BİZE...    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

RADYO 70, ANDRO TURK UYGULAMASINDA...

 

15 farklı kategoride ulusal ve yerel radyo kanalları ile her zevke hitap eden bir radyo uygulaması düşünün... Pop, arabesk, nostalji, rock, halk müziği ve çok daha fazlası AndroTurk Radyo'da!

Değerli Radyo 70 takipcileri,

Ulusal ve yerel ortalama 600 radyoyu bünyesinde barındıran ANDRO TURK RADYO uygulamasına bugün itibariyle RADYO 70 [Yöresel-> Karaman] kategorisine eklendi.

Yapmanız gereken bedava olan uygulamayı telefonunuza indirip kurmanız. Kurulum bittikten sonra uygulama içindeki arama çubuğuna RADYO 70 yazıp aratın. Radyo 70’in sağındaki yıldızı tıklayıp aktifleştirin böylece favorilerinize(sık kullanılanlar) eklemiş olacaksınız.

Uygulamayı her kullandığınızda [FAVORILER] bölümünde kolayca bulabileceksiniz. Android sürümlü akıllı telefon veya tabletler için Play Store veya IPHONE ve IPAD telefon veya tabletler için AppStore den hemen indir kullanmaya başla bir tıkla Radyo 70’i dinle...

15 farklı kategoride ulusal ve yerel radyo kanalları ile her zevke hitap eden bir radyo uygulaması düşünün... Pop, arabesk, nostalji, rock, halk müziği ve çok daha fazlası AndroTurk Radyoda!

Radyo 70, "Dinlediğinden Fazlasını Hisset..."

Radyo 70 yönetimi

 
Tarih       : 28 Nisan 2019
 
 

                                     Tüm Hakları Saklıdır | All Rights Reserved | Copyright © 2016 - 2020 ®                                 DJ Paneli Girişi

 rt.png (35×20)